Storytel

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut18.1 MB
  • Sürüm4.8.9
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciStorytel Sweden
Storytel mobil uygulaması sesli kütüphane mantığında tasarlanmış bir mobil uygulamadır.

Storytel ile telefonunuzdan sesli kitaplara dilediğin her yerde, her zaman ulaşabilirsiniz. Sınırsız dinleme imkanı sunan Storytel kütüphanesi her gün zenginleşmeye devam ediyor. Özel kitap serilerine kolaylıkla Storytel ile ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde çantanıza ağırlık yapan kitapları taşımak yerine Storytel ile kitabınızı IOS  cep telefonunuzda taşıyın.

Kulaklığınızı takın ve keyif içerisinde kitap dinlemenin tadını çıkartın. Yürürken kitap okumak zor olabilir fakat dinlemek hiç de zor değildir. Seçmiş olduğunuz kitabı internet bağlantısına ihtiyacınız olmadan dinleyebilir ve okuyabilirsiniz. Uyku zamanlayıcısı ile dilediğiniz zaman kitabınızı durdurabilirsiniz. Uyuya kaldığınızda kitabınız otomatik olarak durur.

Okumuş olduğunuz kitap üzerine çeşitli notlar alabilir, kaldığınız noktaya ayraç koyarak burayı belirtebilirsiniz. Çocuklarınız için kitap arıyorsanız yaşa göre sıralanan çocuk kitapları bölümüne göz atabilirsiniz. Aradığınız kitabı gezinmeden bulmak için doğrudan filtreleme seçeneğine başvurabilirsiniz. Storytel uygulaması ile yürürken kitap dinlemek çok daha keyifli. 

Storytel indir